metin35

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
metin35

metin35


4 posters

    Have a problem!

    avatar
    OnlymeAndYou


    Posts : 2
    Join date : 2009-09-11

    Have a problem! Empty Have a problem!

    Post  OnlymeAndYou Fri Sep 11, 2009 2:27 am

    English.

    hi. I have a problem in my nature .. I login ... and when is loading to play the game disconnects me. But another account on another character or not. Please help


    [u]Romain

    Salut. Am o problema cu ` caracterul meu. Merge tot se logheaza imi aleg caracterul dau pe el si cand se incarca imi iese se deconecteaza.. Dar daca intru pe alt caracter sau alt cont merge. Va rog sa ma ajutati.

    German

    hallo. Ich habe ein Problem in meiner Natur .. Ich mich nicht anmelden ... und wird geladen, wenn das Spiel unterbricht mich. Aber ein anderes Konto auf ein anderes Zeichen oder nicht. Bitte helfen
    avatar
    NeuralGame


    Posts : 5
    Join date : 2009-08-26

    Have a problem! Empty Re: Have a problem!

    Post  NeuralGame Fri Sep 11, 2009 3:33 am

    pleaca din zona in care esti sau reinstaleaza jocu daca nu merge asa
    avatar
    HOUSLE


    Posts : 6
    Join date : 2009-09-10

    Have a problem! Empty Re: Have a problem!

    Post  HOUSLE Fri Sep 11, 2009 3:37 am

    bai am si eu o problema . nu pot sa imi schimb pass si toate sunt ok . de ce? Neutral
    avatar
    OnlymeAndYou


    Posts : 2
    Join date : 2009-09-11

    Have a problem! Empty Re: Have a problem!

    Post  OnlymeAndYou Fri Sep 11, 2009 2:35 pm

    Cum sa plec din zona in care sunt daca nu pot intra cu acel caracter. Si nu stiu de ce sa reinstalez jocu daca alte conturi si alte caractere de pe acel cont mer numa ala nu.
    Mai repede ar fi vorba de ban sau de blocarea contului de si numi dau seama de ce.
    avatar
    1fps


    Posts : 10
    Join date : 2009-09-10

    Have a problem! Empty Re: Have a problem!

    Post  1fps Fri Sep 11, 2009 5:38 pm

    problema a fost de cand au schimbat preturile mi sa blocat si mie caracteru incearca acum sigur o sati mearga

    Sponsored content


    Have a problem! Empty Re: Have a problem!

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri May 03, 2024 8:53 am